Sayın Tüketici;

Bal dünyanın en önemli ve özel besinlerinden biridir.

Günümüzde bal üretimi endüstriyel bir hale gelmiş, arı ile hiç temas etmeden fabrikasyon olarak üretilen ve bal görüntüsü verilen ne olduğu belli olmayan ürünler market raflarında ve sofralarımızda yer almaya başlamıştır.

Ayrıca endüstriyel olarak üretilmiş sahte balların çok ucuz olması doğal bal üreten arıcıları ürettikleri bal miktarını arttırmak için şeker destekli üretim uygulamalarına yönlendirmiş, şekersiz, kaliteli ve doğal bal bulmak son derece zor hale gelmiştir.

Bu ortamda yakınlarımıza doğal bal yedirmek niyeti ile başladığımız arıcılık faaliyetlerinin zaman içinde büyümesi bizlere ürettiğimiz doğal balı toplumun arzu ve talep eden kısmına ulaştırma sorumluluğu vermiştir. Bu aşamada sizlere doğal bal yedirebilmek için Doğal Bal Arıcıdan Alınır sloganı ile yola çıkarak Polatbey Çiftliğini kurduk.

Ballarımız analizleri yapılıp Türk Gıda Kodeksi Bal Tebliğine uygunluğu teyit edildikten sonra herhangi bir endüstriyel işleme tabi tutulmadan sadece dolum yapılarak doğal bal olarak satışa sunulur.

Şimdilik, Lavanta Balı, Kestane Balı ve Çam Balı olmak üzere Dünyanın ve Türkiye’nin en özel üç balını üretiyoruz.

Şükrü POLAT

Kaliteli Doğal Bal

Arıcıdan Alınır

  • Çam ormanları ve lavanta bahçelerinden gelen tat.
  • Tarım Bakanlığı kontrolünde üretim.
  • Zamanında teslimat güvencesi.
  • Kredi kartı ,Kapıda ödeme,Havale ile ödeme seçenekleri.
Polatbey